Powermat 2400
Powermat 2400


 

ENDÜSTRİYEL ÜRETİCİLER İÇİN ÜST DÜZEY ÇÖZÜM

 

Endüstriyel seri üretimdeki ürün çeşitliliği muazzamdır. Bununla birlikte, hangi pazara hizmet verirseniz verin, Powermat 2400'de her zaman doğru makine konseptine sahip olacaksınız.

 

Powermat 2400, hem günlük çoklu vardiya operasyonunun zorlu gereksinimleri için hem de yüksek esneklik için yüksek performanslı bir platform sunar. Bu, çok çeşitli agrega, takım ve besleme hızı çözümlerine sahip modüler bir sistemle sağlanır. Modüler tasarım ve çok sayıda seçenek en çeşitli uygulamaları mümkün kılar. İster 10 m / dk'da planya kirişleri, ister 100 m / dk'da kalıplar üretin; 4.000 dev / dak veya 12.000 dev / dak'ya kadar - gereksinimleriniz için ideal Powermat 2400'ü oluşturabiliriz. 12.000 dev / dak'ya kadar iş mili hızları, birleştirme teknolojisi ve güçlü besleme sistemleri ile sistem, efsanevi WEINIG yüzey kalitesinde seri üretim için en uygun koşulları sağlar.

 

Powermat 2400, profil oluşturmada en son teknolojidir. Powermat 2400, bağımsız bir makine olarak zaten yüksek talepleri yerine getiriyor. Ancak, tam potansiyel çok daha büyük olabilir. Makineyi PowerMech otomasyon sistemi ile yükselterek verimliliği daha da artırabilirsiniz. PowerMech modülleri maksimum karlılık ve optimum üretkenlik için anahtardır. İşlevsel birimler, bir besleme veya dışarı besleme sisteminden tarama ve aktarmaya, paketleme ve istiflemeye kadar değişir. Yüksek otomasyon seviyesi ile Powermat 2400'ünüzün inanılmaz yeteneklerinden ne kadar yararlanmak istediğinize karar verebilirsiniz. 

 

 

POWERMAT 2400 sağladıkları avantajlar :

 

- Operatör dostu

- Hızlı ölçü ve profil detayı değiştirme

- Yüksek seviyede profil hassasiyeti, tekrarlanan aynı işlerde .. 

- Yüksek hızlarda bile olağanüstü yüzey kalitesi 

- Artan verimlilik

- Sürdürülebilir makine konsepti

© Copyright 2013 ¬ Ligno ¬ Tasarım ve Yazılım - Global Medya