HEESEMANN
HEESEMANN


 

       

 

 

 

MALZEMENİN BİRİ GELİR, DİĞERİ GİDER.

 

YÜZEYLERİMİZ KUSURSUZ OLMAYA DEVAM EDER ...

 

Heesemann zımpara makineleri; hem titiz el işçiliğine, hem de endüstriyel üretim şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bir Heesemann, tek makinelik işyeri çözümlerinde olduğu kadar, genel kontrollü üretim hatlarının entegre bir parçası olarakta mükemmel iş görür. Üretim hacminin ne kadar yüksek olduğu önemli değildir. Makinelerimizin modüler yapısı, bütün müşterilerin özel gereksinimlerini cevaplandırmaya olanak verir.

Ahşap, metal veya sentetik olsun çeşitli malzeme ve yüzeyin işleme tabi tutulması Heesemann Zımpara Makineleri için sorun değildir. Heesemann Zımpara Makineleri uluslararası alanda öncelikle Ahşap işlerinde kullanılmaktadır. Ancak, bu alandaki gelişmeleri dikkatle izleyenler, artık sadece Ahap malzemenin söz konusu olmadığını bilirler. Mobilya Sanayindeki yenilikler, çoktandır karışık malzeme ile sağlanmaktadır. Sentetik malzeme, metaller, ahap kaplamalar, lake ve cila ile kombine edilerek Ahşap malzeme mükelleştirilmektedir. Ancak, her çeşit yüzey için geçerli olan koul değişmemektedir: SADECE KUSURSUZ OLMALIDIR. Bu koşula uyum sağlamak için tüm yüzeylere, kenarlara, profillere, ama hacimli objelere de mükemmel yüzey kazandıran makine programı geliştirdik. Bu arada 3 boyutlu parçalarda sorun değil artık. Örneğin yüksek kalitede otomobil ön panellerinde Heesemann Zımpara Makineleri ile yıllardır işleyen otomobil sanayisi, makinelerimizin kalitesini teyit etmekte böylece kalite kaliteyi çekmektedir.

 

HEESEMANN İLE İŞLENEN YÜZEYLER KENARA KADAR AYNA GİBİ

 

İstenilen yüzey kalitesi, mamül ürün ve sektöre göre değişmektedir. Zımpara Makinelerimizin geliştirilmesinde en yüksek gereksinimler dikkate alınmaktadır. Dolayısı ile müşteri isteğine göre ve en yüksek kaliteyi hedefleyerek hazırlanan makine çözümlerimizi, gönül rahatlığı ile hem çok katmanlı endütriyel üretim, hem de yüksek kaliteli iç dekorasyon mobilya üretimi için tavsiye edebilmekteyiz. Heesemann Zımpara Makineleri en yüksek kalite standartlarına göre gelitirilmekte ve üretilmektedir. Örneğin ayna kalitesinde yüzey parlaklığı olan parçalar elde edebilirsiniz. O kadar düz, cila veya polisajdan sonra o kadar biteviye parlak. Burada, Heesemann CSL Sisteminin eşsiz gücü kendini gösterir: Kenar bölgelerine kadar ipek gibi pürüzsüz, eşit bir zımpara kalitesi sunmaktadır.

Ancak, istenilen gereksinimler değişirse ne olur ? Çok kolay: bizde değişiriz. Heesemann Zımpara Makineleri devamlı bir uyum sürecindedir. Buna geliimli yenilikler diyoruz. Bu anlamda değişen ve gelişen makinelere, lake ve lake bileşenleri ile yapılan uygulamalara cevap veriyoruz. Malzemeden tasarruf için kaplama kalınlıkları azaltılmakta, yeni kurutma ve sertleştirme yöntemleri piyasaya çıkmakta. Bu zorlu görevlere atılıyor ve müşterilerimiz için yeni çözümler arıyoruz. Ama birşey hiç değişmiyor: Kenara kadar kusursuz bir yüzey.

 

Heesemann ProfiRounder tüm metal ürünlerin kuru işlenebilmesi için gerekli ATEX belgelerini karşılayan ilk modüler zımpara makinesi konseptidir. Karışık çelik malzeme, paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum ve bakır saç levhalar için dizayn edilmiştir. 

ProfiRounder tüm endüstriyel uygulamaları tek makinede çözebilmek için geliştirilmiştir, cüruf ve oksit giderimi, kenar yuvarlaması, yüzey zımparası uygulamalarını rahatlıkla yapabilir.

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=ifpSl6sb14w

© Copyright 2013 ¬ Ligno ¬ Tasarım ve Yazılım - Global Medya