HOLZ-HANDWERK Fuarı

Nihayet tekrar başlıyoruz. Geçen 2 yılın ardından WEINIG GROUP , bu yaz Nuremberg'deki HOLZ-HANDWERK fuarına katılacaktır.

Bu ortamda müşterilerimizle  Ligno Makine olarak WEİNİG ve HOLZHER makinelerini buluşturuyoruz.  WEINIG Group, 1600 m²'lik bir alanda 9. Salonda yeteneklerini sergileyecek olup , yaklaşık 30 çalışan makine ile ziyaretçileri karşılayacaktır.

Ayrıca, WEINIG App Suite gibi dijitalleştirme çözümlerini sergileyecek ve hizmet olarak “ahşap işleme”ye dikkat çekeceğiz. Böylece ziyaretçilerle iletişime geçip WEINIG grubunu mümkün olan en iyi şekilde temsil edeceğiz.

Holz-Handwerk 12 Temmuz 2022'de başlayacak ve 15 Temmuz 2022'e kadar devam edecektir. Canlı malzeme olan ağacının işlenmesi ve doğranması, Nuremberg'deki HOLZ-HANDWERK 2022'in odak noktası olacak. Her zamanki gibi, HOLZ-HANDWERK FENSTERBAU FRONTALE ile birlikte tutulacak. Çok çeşitli ürünler, kesme ve zımparalama makinelerinden ahşap işleme makinelerine veya talaş emme sistemlerine kadar ahşap işleme endüstrisindeki en son trendleri ve yenilikleri gösterecektir.

Bu nedenle HOLZ-HANDWERK, Avrupa bölgesindeki marangozlar, doğramacılar için ahşap işleme konularında en önemli olaylardan biridir.